Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci w wieku 6 - 13 lat

Nauka języka angielskiego dla dzieci w szkole Hello opiera się na metodzie Callana i została specjalnie opracowana z myślą o najmłodszych. Kurs opracowany jest dla dzieci w wieku 6-13 lat. Nauka odbywa się w szybkim tempie. Już na pierwszej lekcji dzieci mają okazję wypowiadać się pełnymi zdaniami i komunikować się w obcym języku.

Kurs opiera się na naturalnych 4 etapach poznawania języka:

• słuchanie słów wypowiadanych przez lektora,
  • wypowiadanie słów w ramach odpowiedzi na pytania lektora,
  • czytanie poznanych słów,
  • nauka pisania w czasie dyktand.

Lektor wypowiada pytania dwa razy i po kolei każdy uczeń ma okazję na nie odpowiedzieć.

To doskonałe ćwiczenie, dzięki któremu można zapamiętywać nowe słowa, a jednocześnie jest to także nauka gramatyki i pisowni. Metoda oparta jest na systematyczności i powtórzeniach. Wiedza przekazywana jest w przystępny sposób za pomocą gier i zabaw, dzięki czemu dzieci znacznie szybciej utrwalają materiał. To sprawia, że dzieci od początku mówią pełnymi zdaniami. Jeden etap trwa przez cały semestr i kończy się testem kontrolnym, dzięki czemu angielski dla dzieci Wrocław kontrolujemy postępy w nauce.

Zapisy dla dzieci

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie (ZAPISY) lub zgłosić dziecko, które nigdy nie uczyło się angielskiego telefonicznie: pod nr 71 328 38 90, 607 366 308, 607 366 357. Dzieci, które już uczyły się języka angielskiego odbywają rozmowę kwalifikacyjną, a także wypełniają test. W celu umówienia testu i rozmowy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenieowego na stronie (ZAPISY) lub o zgłoszenie telefoniczne: 71 328 38 90, 607 366 308, 607 366 357

Lekcje na próbę.

Każdy nowy uczeń może wykorzystać cztery lekcje próbne. W ten sposób można poznać stosowaną przez nas metodę i przekonać się o jej skuteczności, zanim zdecydujecie się Państwo na cały kurs.

Ceny kursów

Opłaty za kurs mogą być regulowane co miesiąc (średnio 192 zł) bądź za dłuższy okres (maksymalna zniżka to 35%: 30% zniżki przy opłacie za 10 m-cy + 5% zniżki rodzinnej). Opłata za 10 m-cy to nawet 672 zł oszczędności (160 lekcji x 7,8 zł = 1248 zł).

Podręczniki

W czasie lekcji opieramy się na własnych podręcznikach „Hello Kids”. Każda książka odpowiada całemu rokowi nauki i kosztuje 50 zł.

Terminy zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach 6-10 osobowych, 2 razy w tygodniu. Jedno spotkanie składa się z 2 lekcji 35-cio minutowych poniedziałki i środy 15:35 – 16:50
wtorki i czwartki 15:35 – 16:50