Kurs wakacyjny 2017

WAKACJE Z ANGIELSKIM W SZKOLE HELLO

Szukasz intensywnego kursu języka angielskiego w czasie wakacji? To dobrze trafiłeś.

To jedyna szansa by w krótkim czasie przerobić materiał realizowany na kursach regularnych przez cały semestr. Jest to okazja: na odświeżenie języka, by poczuć się pewnie na wyjeździe wakacyjnym, przełamać barierę mówienia, poprawić płynność mówienia, nadrobić zaległości w słownictwie i gramatyce.

Kursy dla dorosłych i młodzieży

Konwersacje na wakacje:

Chcesz dużo mówić na różne ciekawe tematy? Od pobytu w hotelu po podróże bliskie i dalekie, poprzez finanse i medycynę, a nawet politykę i inne ciekawe tematy będziesz mógł codziennie nabierać większej płynności w mówieniu i odnajdziesz przyjemność w posługiwaniu się językiem angielskim. Oferujemy kursy grupowe i indywidualne. O szczegóły zapytaj w sekretariacie szkoły: 71 328 38 90, 607 366 308, 607 366 357

Kursy dla dzieci 7-13 lat