Oferta

Oferta szkoły językowej Hello Wrocław

Jako w pełni profesjonalna i doświadczona szkoła oferujemy skuteczne kursy języka angielskiego. Opieramy się na znanej i bardzo efektywnej metodzie Callana, dzięki której angielski Wrocław można uzyskać doskonałe efekty w krótkim czasie. Proponujemy naukę na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych uczniów. Nasza szkoła językowa Wrocław - Hello to nauka od podstaw do poziomu CAE.

Nasze atuty to:

 • skuteczna metoda nauki mówienia
 • wykwalifikowani lektorzy: absolwenci filologii angielskiej oraz native speakers
 • 4 lekcje próbne
 • lekcja trwa 50 minut
 • niskie ceny (płatności miesięczne, wysokie rabaty za dłuższy okres płatności: od 5% do 35%, rabat dla najlepszych w grupie - 50%, rabat rodzinny 5 %, rabat po znajomości 5 %), ceny już od 7,15 zł za lekcję 50 minutową !!!!
 • małe grupy: od 4 do 6 osób lub od 6 do 12 osób
 • możliwość zawieszania nauki i odrabiania lekcji
 • zajęcia rano i wieczorem
 • e-learning dla naszych słuchaczy gratis
 • biblioteka gratis, nagrania lekcji w formie mp3

Metoda Callana

Mówić po angielsku…

W nauce języka obcego najważniejsza jest komunikacja, dlatego w pierwszej kolejności stawiamy na naukę mówienia. Każdy uczeń od pierwszej lekcji zaczyna mówić po angielsku i ćwiczyć umiejętności lingwistyczne.

 • Wszyscy uczestniczą w zajęciach aktywnie, uczą się odpowiadać pełnym zdaniem na pytania zadawane przez lektora.
 • W ten sposób wygląda prawie cała lekcja w szkole Hello.

Jak szybko to działa?

Nie ma szybszej i efektywniejszej metody nauki mówienia niż metoda Callana. Każda lekcja jest bardzo dynamiczna, rozmowy nie milkną nawet na chwilę. Zarówno lektor, jak i uczniowie cały czas posługują się językiem angielskim. Dowiedziono, że na takich zajęciach każdy uczeń wypowiada cztery razy więcej słów niż w przypadku innych sposobów nauki języka angielskiego. Metoda Callana sprawia zatem, że szybciej i bardziej intensywnie można się komunikować w języku angielskim, a także zdobyć umiejętności niezbędne na danym poziomie zaawansowania. Jednocześnie oznacza to większe oszczędności, bo po prostu potrzebujemy mniej lekcji na opanowanie języka.

 • Każda lekcja to także utrwalenie już poznanego materiału, a systematyczność sprawia, że każdy jest w stanie nauczyć się języka angielskiego w praktycznej formie.

W domu odpoczywamy

Nie zadajemy żadnych prac domowych. Zajęcia są na tyle intensywne, że wystarczy to na naukę języka angielskiego na odpowiednim poziomie.

 • Aktywny uczeń zapamiętuje około 70% materiału, dzięki czemu nauka jest błyskawiczna i nie stanowi wielkiego obciążenia.

Wysoka skuteczność

Statystyki wskazują, że 95% osób uczących się metodą Callana zdaje egzamin FC przy pierwszej próbie. Dla porównania w metodzie tradycyjnej jest to wielkość 75%.

Angielski dla dzieci w wieku 6 - 13 lat

Angielski dla dzieci w wieku 6 - 13 lat

Nauka języka angielskiego dla dzieci w szkole Hello opiera się na metodzie Callana i została specjalnie opracowana z myślą o najmłodszych. Kurs opracowany jest dla dzieci w wieku 6-13 lat. Nauka odbywa się w szybkim tempie. Już na pierwszej lekcji dzieci mają okazję wypowiadać się pełnymi zdaniami i komunikować się w obcym języku.

Kurs opiera się na naturalnych 4 etapach poznawania języka:

 • słuchanie słów wypowiadanych przez lektora,
 • wypowiadanie słów w ramach odpowiedzi na pytania lektora,
 • czytanie poznanych słów,
 • nauka pisania w czasie dyktand.


Lektor wypowiada pytania dwa razy i po kolei każdy uczeń ma okazję na nie odpowiedzieć.

To doskonałe ćwiczenie, dzięki któremu można zapamiętywać nowe słowa, a jednocześnie jest to także nauka gramatyki i pisowni. Metoda oparta jest na systematyczności i powtórzeniach. Wiedza przekazywana jest w przystępny sposób za pomocą gier i zabaw, dzięki czemu dzieci znacznie szybciej utrwalają materiał. To sprawia, że dzieci od początku mówią pełnymi zdaniami. Jeden etap trwa przez cały semestr i kończy się testem kontrolnym, dzięki czemu angielski dla dzieci Wrocław kontrolujemy postępy w nauce.

Zapisy dla dzieci

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie (ZAPISY) lub zgłosić dziecko, które nigdy nie uczyło się angielskiego telefonicznie: pod nr 71 328 38 90, 607 366 308, 607 366 357. Dzieci, które już uczyły się języka angielskiego odbywają rozmowę kwalifikacyjną, a także wypełniają test. W celu umówienia testu i rozmowy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenieowego na stronie (ZAPISY) lub o zgłoszenie telefoniczne: 71 328 38 90, 607 366 308, 607 366 357


Lekcje na próbę.

Każdy nowy uczeń może wykorzystać cztery lekcje próbne. W ten sposób można poznać stosowaną przez nas metodę i przekonać się o jej skuteczności, zanim zdecydujecie się Państwo na cały kurs.

Ceny kursów

Opłaty za kurs mogą być regulowane co miesiąc (średnio 192 zł) bądź za dłuższy okres (maksymalna zniżka to 35%: 30% zniżki przy opłacie za 10 m-cy + 5% zniżki rodzinnej). Opłata za 10 m-cy to nawet 672 zł oszczędności (160 lekcji x 7,8 zł = 1248 zł).


Podręczniki

W czasie lekcji opieramy się na własnych podręcznikach „Hello Kids”. Każda książka odpowiada całemu rokowi nauki i kosztuje 50 zł.

Terminy zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach 6-10 osobowych, 2 razy w tygodniu. Jedno spotkanie składa się z 2 lekcji 35-cio minutowych poniedziałki i środy 15:35 – 16:50
lub
wtorki i czwartki 15:35 – 16:50


Callan for Business

Co to jest Callan for Business?
Callan for Business to unikatowy kurs języka angielskiego w biznesie. Innowacyjność polega na tym, że, tak jak w metodzie Callana, zajęcia oparte są na mówieniu. Dzięki temu opanujesz terminologię biznesową w mowie, ćwicząc w kontekście autentycznych sytuacji biznesowych. Dynamika zajęć i wielokrotne powtarzanie terminów i zwrotów biznesowych spowodują, że podczas prawdziwej rozmowy intuicyjnie, bez wahania i zastanawiania się, będziesz potrafił właściwie je zastosować. Oprócz tzw. technicznej terminologii biznesowej nauczymy Cię przydatnych idiomów oraz języka potocznego używanego w środowisku firmy. Dodatkowo nauczysz się pisać business letters, business emails, cover letters (listy motywacyjne), reports.

Komu dedykowany jest kurs Callan for Business?
Kurs Business English metodą Callana jest idealny dla każdego, kto potrzebuje w krótkim czasie nauczyć się mówić językiem biznesu. Jest to kurs przeznaczony dla osób na średniozaawansowanym poziomie znajomości języka angielskiego.

Matura

Dla wszystkich uczniów chcących zdawać maturę z języka obcego na poziomie rozszerzonym przygotowaliśmy roczny kurs angielskiego.

Naszym celem jest gruntowne przygotowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych do dwuczęściowego egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Kurs, który proponujemy jest wszechstronny. Kładziemy nacisk na rozwój wszystkich kompetencji: naukę czytania ze zrozumieniem, rozumienia ze słuchu oraz umiejętność stosowania struktur leksykalno-gramatycznych do konstruowania poprawnych wypowiedzi w formie pisemnej i ustnej. W podręczniku dla naszych słuchaczy zawarliśmy wiele zadań z uwzględnieniem tych, które najczęściej powtarzają się na egzaminie maturalnym z języka angielskiego. Dzięki temu uczniowie nie tylko systematyzują i utrwalają swoją wiedzę, ale ćwiczą techniki egzaminu pisemnego i pokonują barierę komunikacyjną przed egzaminem ustnym. Nasza szkoła prowadząca kurs językowy we Wrocławiu przeprowadza w trakcie jego trwania dwa egzaminy próbne. Dzięki nim uczniowie będą mogli zredukować stres przed egzaminem dojrzałości, zweryfikować swoją wiedzę i właściwie ukierunkować dalsze przygotowania, w celu wyeliminowania słabych punktów.

Organizacja zajęć: 2 x w tygodniu po 2 lekcje

Terminy zajęć: do ustalenia

Średni koszt miesięczny: 240 zł (16 lekcji)

Nasza kadra

Paulina

 

Mam na imię Paulina. Ukończyłam Kolegium Języków Obcych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Przygodę z metodą Callana rozpoczęłam 12 lat temu i nie zamierzam z niej rezygnować :D
Bardzo lubię kontakt z ludźmi a zajęcia staram się prowadzić w wesołej, przyjaznej atmosferze.
Kocham przyrodę, książki oraz gry logiczne.

Michał

 

Comes from Szczecin. Has MA at IFA UWr, specialization in literature. Mad
about: traditional photography with his faithful EOS 30 (amongst others), good
books (W. Gibson, T. Pratchett, P. K. Dick), good music (King Crimson,
Einstuerzende Neubauten) good beer (Grand Prix AIPA from Ciechan!). Mad at:
bad pronunciation and grammar, TV and politics. Mildly interested in things
ranging from theology to particle physics. Lacks any interest in sport and
fashion. Married without children, has a black cat instead.

Basia

 

Mam na imię Basia. Od kiedy pamiętam interesowałam się angielskim. Podczas
studiów w Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego
zaintrygowało mnie nauczanie. Staram się prowadzić przyjazne i ciekawe
zajęcia. Moje zainteresowania naukowe to głównie socjolingwistyka i nauczanie
wymowy. Poza tym lubię snurkować, chodzić po górach i czytać.

Krzysiek

 

Witam! Na imię mam Krzysiek i mam przyjemność uczyć języka angielskiego w
szkole językowej "Hello". Sam poznawałem angielski od wczesnego dzieciństwa
i wiem, jak dużo jego znajomość może w życiu ułatwić. Staram się wprowadzać
na zajęciach luźną i, przede wszystkim, wesołą atmosferę, gdyż wtedy
nauczanie jest skuteczniejsze. Pracę w "Hello" cenię sobie tym bardziej, że
metoda bezpośrednia daje duże pole do popisu dla kursantów.

Derek

 


Tomek

 

Pracę w Szkole HELLO rozpocząłem blisko 10 lat temu, w trakcie studiów
magisterskich na filologii angielskiej. Od kilku lat jestem doktorem nauk
humanistycznych w dziedzinie filologii. Niektórzy Studenci twierdzą, że jestem
pozytywnie "zakręcony" na punkcie językoznawstwa. Moim prawdziwym
konikiem jest fonetyka. Uwielbiam uczyć się języków, od łaciny po japoński i
mam nadzieję, że swoją pasją również odrobinę zarażam Studentów.

Joanna

 

Uczenie angielskiego jest moją pasją od czasu studiów; ukończyłam filologię
angielską na Uniwersytecie Wrocławskim. Moja przygoda z metodą Callana
rozpoczęła się 14 lat temu i z każdym rokiem utwierdzam się w przekonaniu, że
jest to najskuteczniejszy sposób, aby nauczyć się mówić po angielsku. Opiekuję
się kadrą naszej Szkoły i niezwykle starannie dobieram lektorów. Decydując się
na naukę w Szkole HELLO macie Państwo gwarancję, że kadra jest na
najwyższym poziomie.

Marek

 

Mam na imię Marek i NIE jestem anglistą :) Staram się być przeciwwagą w tym
świecie pełnym filologów, literatów i językoznawców. Ukończyłem prawo na
Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuję się
administracją Szkoły i PR-em. Szczególnie ważnym wyzwaniem jest dla mnie
czuwanie nad tym, aby w Szkole zawsze panowała przyjacielska atmosfera.
Miło jest być częścią tak zgranej ekipy, jaką jest nasza kadra i obserwować
zadowolonych Słuchaczy.

Aneta

 

Mam na imię Aneta. W Szkole Hello pracuję od około dwóch lat.
Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu.
Uwielbiam uczyć i obserwować postępy swoich kursantów.
Potrafię również wczuć się w rolę ucznia – sama uczę się języka
niemieckiego i norweskiego, niedawno podjęłam się
również żmudnej nauki francuskiego.
Podczas swoich zajęć staram się za bardzo nie stresować kursantów ;-)

Justyna

 

Nauczycielka i tłumaczka języka angielskiego z zamiłowania.
Jestem fanką motoryzacji nie tylko jako widz, ale też jako czynny uczestnik.
Uwielbiam morze i spacery po plaży o każdej porze roku.
Kocham zwierzęta, nie tylko te milutkie, futerkowe, ale też gady i płazy.

Lekcje próbne

Osoby chcące zapisać się do naszej szkoły mogą ocenić jakość oferowanego kursu oraz specyfikę
Metody Callana na 4 lekcjach próbnych. Jeżeli po wykorzystaniu tych lekcji nie podejmiesz dalszej
nauki, nie będziesz musiał za nie płacić! Sprawdź zanim zapłacisz za kurs angielskiego!
 • Nie kupuj kota w worku!!
 • Wypróbuj nas!!!

Angielski Wrocław

Lekcje indywidualne


Jeśli w ofercie kursów grupowych nie znalazłeś kursu językowego, który spełniałby Twoje
oczekiwania to zapraszamy na lekcje indywidualne. Sam zdecydujesz o terminach i częstotliwości
zajęć. Lekcje mogą odbywać się od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia szkoły.

Bezpłatny pakiet

Praca

http://szkolahello.pl/wp-admin/post.php?post=2302&action=edit#
 

If you are a person who likes to take on new challenges, wants to work in professional, friendly atmosphere, don’t hesitate to contact us. Previous teaching experience is not required – we provide a complex teacher training course.