Elisabeth

Urodziłam się i wychowałam w Kalifornii oraz Norwegii, a obecnie studiuję we Wrocławiu. Nauczaniem angielskiego zajęłam się profesjonalnie po tym, gdy pomogłam znajomym z Polski z sukcesem przełamać barierę mówienia po angielsku. Metoda Callana, którą poznałam i używam w Szkole HELLO oraz dodatkowe konwersacje to najskuteczniejszy sposób, z jakim się spotkałam, aby nauczyć się mówić w języku obcym.

Na moich zajęciach poznasz także kulturę różnych regionów USA oraz Norwegii. A ja również chętnie dowiem się czegoś od Ciebie o kulturze i tradycjach w Polsce, które wciąż mnie zaskakują!

Bardzo lubię pracę w HELLO również ze względu na pozytywną atmosferę. Wspaniała jest także możliwość osobistego poznania każdego Ucznia dzięki zajęciom w małych grupach.

Nasze motto: "Damy z siebie wszystko, abyś płynnie komunikował się po angielsku"

Piątek 14:00 – 19:00

ul. Benedyktyńska 15, 50-350 Wrocław