O nas

Szkoła Językowa Hello we Wrocławiu działa od 2002 roku. Specjalizujemy się w efektywnych kursach języka angielskiego i hiszpańskiego.

Nowe technologie ułatwiają życie, ale nie zastąpią społecznej potrzeby rozmowy. Ponad 1/3 ludzkości korzysta z języka angielskiego lub hiszpańskiego. Misją szkoły językowej Hello Wrocław jest umożliwić wszystkim poznawanie świata poprzez naukę języków obcych. Uczymy języka angielskiego i hiszpańskiego sprawdzoną metodą Callana.

Nasze nowoczesne kursy językowe to najszybszy sposób, aby mówić po angielsku i hiszpańsku. Lekcje w małej grupie to połączenie ciekawych konwersacji, miłej atmosfery i zaangażowania, które powodują, że nauka języka angielskiego lub hiszpańskiego jest szybka i efektywna. Najlepsi lektorzy z całego świata gwarantują skuteczne przełamanie bariery w komunikacji. 20- letnie doświadczenie i wiele pozytywnych opinii potwierdzają, że nasze kursy języka angielskiego i hiszpańskiego to najlepszy wybór.

kursy angielski wroclaw

Każdy kursant ma dostęp do platformy e-learningowej wspierającej naukę języka angielskiego i hiszpańskiego. Dzięki temu możemy przyspieszyć postępy w nauce. W szkole językowej Hello Wrocław na kursach dla dzieci, młodzieży i dorosłych mówimy tylko po angielsku i hiszpańsku. Dlatego my szybko wzbogacimy Twój swój zasób słownictwa, a Ty nabierzesz pewności siebie w rozmowie w języku obcym.

Oto, co nas wyróżnia spośród innych szkół językowych we Wrocławiu: