Szkolenia językowe dla firm

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które chcą podnieść poziom znajomości języka angielskiego lub hiszpańskiego wśród swoich pracowników. Szybkie efekty dzięki konwersacjom opartym o słownictwo z Państwa branży z najlepszymi lektorami i native speakers. Możliwość organizacji zajęć w Państwa siedzibie.

Opis kursu

• Metoda Callana jest odpowiednia dla osób obciążonych dużą ilością obowiązków i nie posiadających dużo czasu na naukę języka. Zajęcia są intensywne, dzięki czemu słuchacz nie jest obarczany zadaniami domowymi. Warsztatowe podejście do prowadzenia zajęć minimalizuje czas potrzebny na przyswojenie wiedzy.

• Elastyczny program realizacji zajęć w trakcie lub poza godzinami pracy, organizacja szkoleń w miejscu pracy, siedzibie Szkoły lub online oraz dogodne warunki finansowania pozwolą Państwu ustalić optymalny system nauki.

• Oferujemy Państwu również kursy specjalistyczne uwzględniające specyfikę słownictwa funkcjonującego w danej branży.

Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzimy:

• test poziomujący znajomość języka: pisemny oraz ustny
  • analizę potrzeb językowych
  • podział na grupy
  • bezpłatną lekcję pokazową

W trakcie szkolenia oferujemy Państwu:

• nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej.
  • raporty frekwencji uczestników kursu
  • testy sprawdzające na zakończenie każdego etapu
  • ewaluację postępów
  • uśmiech i życzliwość na każdych zajęciach
  • na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Cena kursu

Cena zajęć ustalana jest indywidualnie, po analizie Państwa potrzeb.

Tylko 4 kroki do sukcesu

Jeżeli już podjąłeś decyzję, że chcesz, aby Twoi pracownicy zaczęli mówić płynnie po angielsku lub hiszpańsku, pozostały 4 kroki, które należy wykonać:

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w ciągu 24h.

Wypełnij formularz kontaktu
oraz podaj orientacyjną ilość osób do przeszkolenia, terminy zajęć, w jakim trybie zajęcia mają się odbywać (stacjonarnie/online, w siedzibie firmy czy w szkole)
Skontaktujemy się
po wstępnej analizie, aby ustalić szczegóły dotyczące kursu