Nasi lektorzy angielskiego i hiszpańskiego

"Nasz zespół tworzą doskonale wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy języka angielskiego i hiszpańskiego. Jesteśmy pełni pasji i zaangażowania. Lekcje z nami mijają szybko, są prowadzone profesjonalnie, ciekawie i w miłej atmosferze - tak twierdzą nasi wspaniali Słuchacze 🙂 Poznaj nas!

Joanna

Uczenie języka angielskiego jest moją pasją od czasu studiów; ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim.

Moja przygoda z metodą Callana rozpoczęła się ponad 20 lat temu i z każdym rokiem utwierdzam się w przekonaniu, że jest to najskuteczniejszy sposób, aby nauczyć się mówić w języku obcym. Mogę to obserwować zarówno od strony nauczyciela, jak i studenta, gdyż uczę się języka hiszpańskiego z naszymi wspaniałymi lektorkami z Hiszpanii i Ekwadoru 🙂

Opiekuję się kadrą naszej Szkoły i niezwykle starannie dobieram lektorów. Decydując się na kursy w Szkole HELLO macie Państwo gwarancję, że lektorzy angielskiego i hiszpańskiego są na najwyższym poziomie.

lektor angielskiego

Jack

Zarówno język angielski, jak i polski są dla mnie językami ojczystymi. Urodziłem się w Polsce, ale ponad 25 lat spędziłem w Kanadzie, gdzie ukończyłem studia na prestiżowym uniwersytecie York w Toronto i zdobyłem doświadczenie w zakresie biznesu – od zarządzania małą firmą po bankowość komercyjną. Nadal realizuję swoją pasję w przedsiębiorczości, pomagając moim studentom zdobyć niezbędne kompetencje oraz kwalifikacje w międzynarodowej komunikacji biznesowej.

W świecie biznesu bardzo ważne jest, aby przełamać lęk przed komunikacją w języku obcym. Nauka metodą Callana pozwala nabrać pewności siebie w swobodnym porozumiewaniu się – tak potrzebnym w kontaktach międzynarodowych. Metoda ta jest jedną z najlepszych do uzyskania szybkich rezultatów w mowie w języku angielskim.

konwersacje indywidualne z języka branżowego

Karolina N.

Język angielski towarzyszył mi od najmłodszych lat. Już jako dziecko brałam udział w wielu wymianach językowych, a po ukończeniu szkoły średniej wyjechałam do USA w celu nauczania dzieci gry w tenisa. Już wtedy wiedziałam, że angielski jest moją pasją, ale to właśnie nauczanie mnie w tym utwierdziło. Dlatego ukończyłam filologię angielską o specjalizacji nauczycielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.
 
Szczególnie cenię sobie pracę z dziećmi, gdyż ich ciekawość poznawania świata daje mi duże pole do kreatywności na zajęciach. Ogromną satysfakcję przynosi mi obserwowanie, z jakim zapałem biorą udział we wszystkich aktywnościach na lekcji oraz jakie czynią postępy.
native speaker

Karolina M.

Urodziłam się w Polsce, ale wychowałam w Irlandii i dlatego jestem dwujęzyczna. Do Wrocławia wróciłam na studia. Lubię kontakt z ludźmi i jestem ich ciekawa, dlatego wybrałam uczenie metodą Callana. Jest ona bardzo interaktywna, pozwala być kreatywnym, szczególnie uczniom na wyższym poziomie zaawansowania, i na wesoło, bez stresu, w szybkim tempie uczyć się angielskiego. Sama w dzieciństwie uczyłam się w podobny sposób, kiedy przyjechałam do Irlandii nie znając angielskiego. Nauczyłam się słuchając innych, naśladując ich odpowiedzi, i krok po kroku zbudowałam swoją wiedzę na poziomie natywnym i teraz chętnie się nią dzielę.

lektorka angielskiego dla dzieci

Basia

Od kiedy pamiętam, język angielski zawsze był obecny w moim życiu. Podczas studiów na Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego zaintrygowało mnie nauczanie. Staram się prowadzić przyjazne i ciekawe lekcje angielskiego. Na pierwszym miejscu stawiam komunikację. Konwersacje to najskuteczniejszy sposób ćwiczenia języka.

Moje zainteresowania naukowe to głównie socjolingwistyka i nauczanie wymowy. Poza tym lubię snurkować, chodzić po górach i czytać.

szkoła angielskiego wrocław-native speaker

Maryam

Pochodzę z Manchesteru. Kocham piłkę nożną. Kibicuję Czerwonym Diabłom 🙂

Do Wrocławia przyjechałam 7 lat temu. Zdążyłam się tu zadomowić i nawet udało mi się nauczyć języka polskiego! Dzięki temu lepiej rozumiem problemy, jakie moi uczniowie mogą napotkać w nauce angielskiego. Nauczanie traktuję jako pasję pasję i powołanie. Na zajęciach kładę duży nacisk na ćwiczenie wymowy, pokazuję różnice między akcentami różnych regionów Wielkiej Brytanii. Moi uczniowie wiedzą, że to samo słowo może brzmieć inaczej w Londynie i Manchesterze, Edynburgu i Cardiff.

W wolnym czasie lubię zagrać w tenisa, wycieczki za miasto, a przy większej ilości wolnego czasu – podróże małe i duże.

lektor kursy dla młodzieży

Paulina

Język angielski towarzyszy mi od przedszkola, kiedy to po raz pierwszy wzięłam udział w zajęciach językowych dla dzieci. Od tamtej pory jest obecny w moim życiu cały czas, od wymian językowych, przez zagraniczne podróże, aż po studia. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuję się literaturą anglojęzyczną, włączając poezję 😊

Ciężko jest mi wyobrazić sobie obecny świat bez znajomości języka angielskiego, dlatego pragnę podzielić się swoimi umiejętnościami i pasją z wszystkimi chcącymi swobodnie w nim rozmawiać. A nie ma lepszego sposobu na naukę języka, niż konwersacje, więc jeżeli chcesz płynnie mówić po angielsku, jesteś we właściwym miejscu. Do zobaczenia na zajęciach!

szkoła językowa wrocław- nauczyciel

Dominik

Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpocząłem jeszcze w trakcie studiów na Filologii Angielskiej. Już od wielu lat jestem lektorem angielskiego w szkole Hello. Uważam, że Metoda Callana to bardzo skuteczny sposób na przełamanie bariery językowej. W swojej pracy zawsze pamiętam o tym, że pozytywne relacje z uczniami to podstawa.

Prywatnie w kilku słowach? Nie potrafię żyć bez podróżowania. Kocham fotografię. Stale cierpię na niedobór wolnego czasu. Lubię ludzi 🙂 

lektor języka angielskiego

Elisabeth

Urodziłam się i wychowałam w Kalifornii oraz Norwegii, a obecnie studiuję we Wrocławiu.  Metoda Callana, którą poznałam i używam w Szkole HELLO oraz dodatkowe konwersacje to najskuteczniejszy sposób, z jakim się spotkałam, aby nauczyć się mówić w języku obcym.

Na moich zajęciach poznasz także kulturę różnych regionów USA oraz Norwegii. A ja również chętnie dowiem się czegoś od Ciebie o kulturze i tradycjach w Polsce, które wciąż mnie zaskakują!

Bardzo lubię pracę w HELLO również ze względu na pozytywną atmosferę. Wspaniała jest także możliwość osobistego poznania każdego Ucznia dzięki zajęciom w małych grupach.

szkoła angielskiego wrocław- native from Ireland

Dylan

Pochodzę z Irlandii, angielski jest więc moim ojczystym językiem. Ogromną radość sprawia mi nauczanie języka angielskiego studentów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Lubię poznawać ludzi 😊 Bardzo cenię sobie przyjazne środowisko w szkole HELLO, które znacznie ułatwia nauczycielom pracę, a uczniom naukę. Uważam, że konwersacja to najlepszy sposób na opanowanie języka obcego na poziomie swobodnej komunikacji. Staram się prowadzić ciekawe lekcje i stawiać uczniom wyzwania.

Moje zainteresowania to hurling (narodowa drużynowa gra irlandzka), turystyka piesza i czytanie.

szkoła językowa wrocław- nauczyciel angielskiego

Piotr

Jestem absolwentem Filologii Angielskiej Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłem specjalizację tłumaczeniową, ale karierę zawodową związałem z nauczaniem angielskiego. Moja pasja do zgłębiania języków obcych narodziła się w trakcie pierwszego wyjazdu za granicę, gdy uświadomiłem sobie, że swobodna komunikacja w języku angielskim bardzo poszerza okno na świat, pozwala poznać ludzi innych kultur i ich obyczaje. Chętnie dzielę się z moimi uczniami wiedzą i doświadczeniem również w tych obszarach. Uważam, że znać język obcy oznacza umieć rozmawiać w tym języku, dlatego wybrałem uczenie metodą Callana.

W wolnym czasie oglądam filmy, czytam książki i gram na moich konsolach 🙂 W dzisiejszych czasach wszystkie te formy pozwalają utrwalać nabytą wiedzę językową w przyjemny sposób.

kurs angielskiego dla dorosłych

Agata

Cześć, jestem Agata, pasjonatka języka angielskiego i mikrobiologii 🙂

Język angielski jest obecny w moim życiu odkąd sięgam pamięcią i nieustannie się rozwijam. Podczas licznych podróży miałam wiele okazji poznać różne akcenty i kultury, co pozwoliło mi zgłębić bogactwo języka angielskiego w jego brytyjskiej i amerykańskiej odmianie.

Dlaczego tak bardzo kocham ten język? Ponieważ uważam, że jest on kluczowy w dzisiejszym globalnym społeczeństwie. Jeżeli poszukujesz lektora, który pomoże Ci nie tylko osiągnąć płynność w mówieniu, ale zarazi pasją nauki języka, to właśnie znalazłeś!

kursy hiszpańskiego wrocław

Alejandra

Jestem z Ekwadoru i moim językiem ojczystym jest hiszpański. Bardzo lubię go uczyć i dzielić się kulturą mojego kraju z innymi.

Od ponad trzech lat jestem lektorką hiszpańskiego w szkole Hello, prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauczyciele i uczniowie są bardzo przyjaźni i zabawni, co tworzy bardzo dobrą atmosferę. Z drugiej strony uważam, że metoda Callana jest najlepszą opcją do nauki języka, ponieważ zajęcia są bardzo dynamiczne, a uczniowie mają możliwość mówienia przez cały czas. Na moich zajęciach staram się, aby uczniowie dzielili się swoimi doświadczeniami, marzeniami i przeżyciami i w ten sposób mogli z przyjemnością ćwiczyć swój hiszpański i poznawać jeszcze więcej słownictwa.

lektor hiszpańskiego

Clara

Język hiszpański to mój język ojczysty. Pochodzę z Barcelony. Z Wrocławiem zdecydowałam się związać, gdy tylko poznałam bliżej to miasto. Ukończyłam filologię iberyjską na Uniwersytecie Barcelońskim o specjalizacji ‘nauczanie hiszpańskiego obcokrajowców’. Uczenie hiszpańskiego to nie tylko mój zawód – to również moje hobby – dlatego czerpię dużo przyjemności z zajęć z moimi studentami. Uważam, że metoda Callana to najlepszy sposób, aby szybko przełamać barierę mówienia po hiszpańsku.

Kilka słów o mnie: jestem osobą energiczną, optymistycznie nastawioną do życia, lubię kontakt z ludźmi. Jestem ciekawa świata, uwielbiam podróżować i poznawać ludzi. Lubię sport, a w szczególności jazdę na rowerze.