Angielski i hiszpański w Szkole Językowej Hello Wrocław

Specjalizujemy się w uczeniu języka angielskiego i języka hiszpańskiego dorosłych i dzieci

Kurs jezyka angielskiego

Angielski dla dorosłych i młodzieży

Najbardziej popularny kurs metodą Callana dla osób, które chcą szybko nauczyć się płynnie mówić po angielsku

Hiszpański dla dorosłych i młodzieży

Jeżeli szukasz dynamicznego kursu języka hiszpańskiego we Wrocławiu, to nasze lekcje metodą Callana są idealne dla Ciebie

Angielski dla dzieci

Kurs konwersacyjny języka angielskiego dla dzieci. Przyjazna atmosfera, małe grupy i ciekawe treści pozwalają już od pierwszej lekcji zacząć mówić po angielsku!

hiszpanski dla dzieci wroclaw

Hiszpański dla dzieci

Autorski kurs hiszpańskiego dla dzieci od 7 lat. Zajęcia oparte na intensywnych konwersacjach w połączeniu z elementami gier i zabaw językowych.

Szkolenia językowe dla firm

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które chcą podnieść poziom znajomości języka angielskiego lub hiszpańskiego wśród swoich pracowników.

Business English

Business English to unikatowy kurs języka angielskiego w biznesie. Innowacyjność polega na tym, że tak jak w metodzie Callana, zajęcia oparte są na rozmowie.

Korepetycje

Korepetycje z języka angielskiego lub hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży szkolnej to profesjonalna pomoc w przygotowaniu do lekcji, sprawdzianów i egzaminów.

Kurs maturalny

Kurs przygotowanie do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Skutecznie poprowadzimy Cię do egzaminu dojrzałości!

Egzamin ósmoklasisty

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego dla uczniów klas ósmych, którzy chcą się dobrze przygotować do pierwszego poważnego egzaminu.

Kursy indywidualne

Kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście lektora oraz elastyczność terminów zajęć. Zajęcia w szkole lub online.

Konwersacje tematyczne

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w przygotowaniu do rozmowy o pracę, wystąpienia etc.? Nasi lektorzy i native speakerzy są do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się

info@hello.com.pl