Korepetycje z angielskiego lub hiszpańskiego

Dla uczniów, którzy potrzebują wsparcia w lekcjach szkolnych

Kiedy warto zdecydować się na korepetycje

• Zdarza się, że lekcje szkolne nie przynoszą oczekiwanych efektów w nauce języka angielskiego lub języka hiszpańskiego. Uczeń często pozostaje z pracą domową, której samodzielnie nie jest w stanie poprawnie odrobić. To może prowadzić do frustracji i spowodować, że nauka zamiast sprawiać przyjemność, staje się przykrym obowiązkiem.

• Korepetycje z angielskiego i hiszpańskiego w szkole Hello to świetne rozwiązanie dla tych uczniów, którzy potrzebują wsparcia w nauce i zbudowaniu pewności siebie w posługiwaniu się językiem w mowie i piśmie. Decydując się na korepetycje z angielskiego lub hiszpańskiego w naszej szkole macie Państwo pewność, że Wasze dziecko szybko podniesie swoje kompetencje językowe, co przełoży się na wyniki w szkole.

Nasi lektorzy - fachowcy z wieloletnim doświadczeniem

• profesjonalnie przygotują dziecko do szkolnych sprawdzianów, testów,
  • wyjaśnią problemy gramatyczne,
  • pomogą utrwalić i rozszerzyć materiał z zajęć szkolnych,
  • dopasują metodę nauki indywidualnie do potrzeb dziecka.

Jak to mamy zorganizowane

• Korepetycje mogą odbywać się zdalnie lub w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ul. Benedyktyńskiej 15. Można również połączyć tryb online z trybem stacjonarnym i raz przychodzić na lekcję do szkoły, a innym razem odbyć lekcję zdalnie.

• Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie, w duecie (grupa VIP) lub w większej grupie, maksymalnie do 6 osób. Terminy i częstotliwość lekcji do ustalenia.

• Opłaty za kurs mogą być regulowane oddzielnie za każdą lekcję lub, aby skorzystać z atrakcyjnych rabatów, w pakietach (cena za lekcję zależy od wielkości wykupionego pakietu). Poniżej podajemy cenę za lekcję bez rabatów.

ilość osóbcena za osobę za 1 lekcję 45 min
1 osoba89 zł
2 osoby55 zł
3 osoby42 zł
4-6 osób28 zł

Jak rozpocząć korepetycje

Oto 3 proste kroki, które należy wykonać

Masz pytania?

Jeśli nie jesteś zdecydowany lub chciałbyś z nami porozmawiać, zapraszamy do kontaktu

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w ciągu 24h.

Wypełnij formularz zgłoszenia
i opisz krótko, w czym możemy pomóc
Skontaktujemy się z Tobą
aby ustalić szczegóły dotyczące zakresu materiału do przećwiczenia, oczekiwanych wyników, terminów lekcji i formy zajęć
Rozpocznij zajęcia
i obserwuj, jak szybko przyniosą one efekty w nauce szkolnej!

ul. Benedyktyńska 15