Kurs maturalny z angielskiego we Wrocławiu

Wszystkich uczniów, którzy chcą zdawać maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym zapraszamy do naszej szkoły na autorski kurs przygotowujący do tego ważnego egzaminu. W zajęciach możesz uczestniczyć stacjonarnie lub, jeśli wolisz, online.

Dlaczego kurs maturalny z angielskiego w Szkole Hello?

• Naszym celem jest gruntowne przygotowanie uczniów szkół średnich do dwuczęściowego egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Kurs jest wszechstronny. Kładziemy nacisk na rozwój wszystkich kompetencji: naukę czytania ze zrozumieniem, rozumienia ze słuchu oraz umiejętność stosowania struktur leksykalno-gramatycznych do konstruowania poprawnych wypowiedzi w formie pisemnej i ustnej.

• W podręczniku dla naszych słuchaczy zawarliśmy wiele zadań z egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Dzięki temu uczniowie nie tylko systematyzują i utrwalają swoją wiedzę, ale ćwiczą techniki egzaminu pisemnego i pokonują barierę komunikacyjną przed egzaminem ustnym.

• W trakcie kursu zaplanowane są dwa egzaminy próbne. Dzięki nim uczniowie będą mogli zredukować stres przed egzaminem dojrzałości, zweryfikować swoją wiedzę i właściwie ukierunkować dalsze przygotowania, w celu wyeliminowania słabych punktów.

Nauczyciele

• nasi nauczyciele to wykwalifikowani i doświadczeni angliści i native speakers.
  • kursy maturalne prowadzą lektorzy z doświadczeniem w przygotowywaniu do testów kompetencji językowych oraz  przeprowadzaniu egzaminów

Dodatkowo otrzymujesz

• 4 lekcje próbne na start
  • nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej.
  • możliwość korzystania z biblioteki szkolnej
  • uśmiech i życzliwość na każdych zajęciach
calendar

Grafik zajęć

CzęstotliwośćDniGodziny
1 x w tygodniuDo uzgodnieniaDo uzgodnienia
2 x w tygodniuPoniedziałek i środa15:15-16:50; 17:00-18:35; 18:45-20:20
2 x w tygodniuWtorek i czwartek15:15-16:50; 17:00-18:35; 18:45-20:20

Cena kursu

CzęstotliwośćCena za 1 miesiącCena za 1 miesiąc z rabatem
1 x w tygodniu224 zł od 190 zł
2 x w tygodniu448 zł od 380 zł

Jak zacząć z nami kurs maturalny?

Jeżeli już podjąłeś decyzję, że chcesz profesjonalnie się przygotować do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, pozostały Ci 4 kroki, które należy wykonać

Masz pytania?

Jeśli nie jesteś zdecydowany lub chciałbyś z nami porozmawiać, zapraszamy do kontaktu

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w ciągu 24h.

Wypełnij test
Wypełnij test online oraz napisz, czy chcesz przygotować się do matury na poziomie podstawowym czy rozszerzonym
Skontaktujemy się z Tobą
Po sprawdzeniu testu umówimy Cię na rozmowę z lektorem i zakwalifikujemy do odpowiedniej grupy. Następnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin lekcji
Sprawdź nas na lekcjach próbnych
Nie kupuj kota w worku. Wiemy, jak uczymy i dlatego tylko u nas możesz przyjść na 4 lekcje próbne. Jeśli Ci się nie spodoba - nic nie zapłacisz.
Zdasz maturę na 100%
We are sure of it 😀