Efektywne kursy języka angielskiego i hiszpańskiego

Jesteśmy największą na Dolnym Śląsku szkołą językową z akredytacją Organizacji Metody Callana
Tylko u nas masz zajęcia z lektorami z całego świata, co pozwala Ci poznać i ćwiczyć różne akcenty
Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji kursów angielskiego i hiszpańskiego we Wrocławiu
Uczymy angielskiego i hiszpańskiego stacjonarnie w naszej szkole we Wrocławiu oraz online i hybrydowo

akredytacja callana

Najszybszy sposób, by zacząć mówić po angielsku i hiszpańsku

Lektorzy z całego świata, których spotykasz na żywo w naszej szkole wraz ze sprawdzoną Metodą Callana sprawią, że pokochasz uczyć się z nami.

Szybka nauka słownictwa

Nauka u nas opiera się o regularne uporządkowane powtórki, dzięki czemu łatwiej i szybciej zapamiętujesz nowe słowa. Wykorzystujemy również nowe technologie, które optymalizują przyswajanie słownictwa. W domu możesz korzystać z dedykowanej platformy e-learningowej.

Platforma e-learningowa

Z platformy możesz korzystać kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz: w domu, na spacerze, w drodze do szkoły czy pracy. Wystarczy pobrać aplikację i już możesz powtarzać lekcje. W łatwy, szybki i przyjemny sposób zapamiętasz 100% słów z zajęć.

Zapisz się

Małe grupy

W małej grupie max 6 osób rozmawia się łatwiej. Szybciej nawiązujesz kontakt z lektorem i innymi Kursantami. Częściej odzywasz się na lekcji, więc szybciej przełamiesz barierę mówienia w języku obcym. Lektor może poświęcić Ci więcej czasu

1:1 z lektorem

Indywidualne lekcje z lektorem to maksymalny komfort nauki. Sam decydujesz o terminach i częstotliwości zajęć. Tematykę dostosujemy do Twoich potrzeb. Możesz wybrać lektora, z którym będziesz się uczył lub mieć zajęcia z różnymi lektorami.

Zapisz się

Zapisy przez cały rok

Kurs w szkole HELLO możesz rozpocząć kiedy chcesz, nie tracąc czasu czekając na początek kolejnego semestru. Dzięki temu, że nasz system nauki jest uporządkowany, bez problemu odnajdziesz się w grupie. Wystarczy tylko wypełnić test, porozmawiać z lektorem i przyjść na lekcje próbne.

W szkole, online lub hybrydowo

Sam decydujesz, w jaki sposób chcesz się uczyć. Z radością spotkamy Cię w szkole 🙂 Możesz wybrać tryb online lub mieszany i przychodzić do szkoły wtedy, kiedy Ci pasuje, a łączyć się z nami zdalnie, gdy nie możesz uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych.

Zapisz się
1 +
lat doświadczenia
1 +
kursantów
1 %
satysfakcji klientów
1 +
lektorów z całego świata

Najczęściej wybierane kursy w Szkole Językowej Hello

Specjalizujemy się w uczeniu języka angielskiego i języka hiszpańskiego dorosłych i dzieci

Kurs jezyka angielskiego

Angielski dla dorosłych i młodzieży

Najbardziej popularny kurs angielskiego metodą Callana dla osób, które chcą szybko nauczyć się płynnie mówić po angielsku

kurs hiszpanskiego Wroclaw

Hiszpański dla dorosłych i młodzieży

Jeżeli szukasz dynamicznego kursu języka hiszpańskiego we Wrocławiu, to nasze lekcje metodą Callana są idealne dla Ciebie

angielski dla dzieci wroclaw

Angielski dla dzieci

Kochamy dzieci i lubimy z nimi pracować. Przyjazna atmosfera, małe grupy i ciekawe treści pozwalają dzieciom już od pierwszej lekcji zacząć mówić po angielsku!

hiszpanski dla dzieci wroclaw

Hiszpański dla dzieci

Autorski kurs hiszpańskiego dla dzieci od 7. roku życia. Zajęcia oparte na intensywnych konwersacjach w połączeniu z elementami gier i zabaw językowych.

native speakers wroclaw

Dlaczego warto nas wybrać?

Od 20 lat z sukcesem robimy wszystko, aby nasze kursy języka angielskiego i hiszpańskiego były w 100% efektywne. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić indywidualne oczekiwania studentów. W zmieniającym się ciągle świecie elastycznie dostosowujemy naszą ofertę tak, aby każdy, kto potrzebuje nauczyć się mówić po hiszpańsku lub angielsku mógł z niej skorzystać.

Masz pytania?

Jeśli nie jesteś zdecydowany lub chciałbyś z nami porozmawiać, zapraszamy do kontaktu

Na wszystkie wiadomości odpisujemy w ciągu 24h.

100% elastyczności
Możesz sam zdecydować, kiedy przyjdziesz na zajęcia do szkoły, a kiedy będziesz online, nawet w dniu zajęć. A jeżeli będziesz nieobecny, lekcja Ci nie przepada, możesz ją później odrobić.
1
Nowoczesne technologie i szybka nauka słownictwa
Dzięki metodzie Callana już na lekcji zapamiętasz co najmniej 50% nowych słówek. Pozostałe możesz powtarzać, kiedy chcesz. Wystarczy zainstalować aplikację na smartfona.
2
4 lekcje próbne na start
U nas nie kupujesz kota w worku. Możesz skorzystać z jednego tygodnia lekcji próbnych w swojej grupie. Jeżeli Ci się nie spodoba - nic nie zapłacisz.
3
Gwarancja wysokich rabatów i atrakcyjnych cen
Regularna cena za lekcję 45 min w małej grupie to tylko 26 zł. Korzystając z rabatów możesz ją obniżyć nawet o 25%, czyli do 19,50 zł!
4

Metoda Callana

Efektywny sposób nauki mówienia po angielsku i hiszpańsku. Jak to działa?

Każdy uczeń od pierwszej lekcji zaczyna mówić po angielsku lub hiszpańsku. Wszyscy uczestniczą w zajęciach aktywnie, uczą się odpowiadać pełnymi zdaniami na pytania zadawane przez lektora. W ten sposób wygląda prawie cała lekcja w Szkole Hello.

Aktualności

Przerwa Świąteczna
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy wszystkim naszym Słuchaczom życzyć wspaniale spędzonego czasu, odpoczynku i duuużo zdrowia 🙂 Widzimy się znów 2.01 (23.12-1.01 też odpoczywamy, Szkoła jest nieczynna)
23.12.2022
31. października
Drodzy Słuchacze, w dniu 31. października (poniedziałek) sekretariat Szkoły jest nieczynny. Nie będzie również zajęć grupowych. Do zobaczenie w środę, 2. listopada!
30.10.2022
Nowy rok szkolny
Jak co roku po wakacjach czekamy na Was w naszej szkole. Nowe grupy angielskiego i hiszpańskiego na różnych poziomach ruszają już na początku września. Wypełnij test na naszej stronie i sprawdź nas na darmowych lekcjach próbnych.
31-08-2022
15 sierpnia
Informujemy że 15 sierpnia szkoła jest zamknięta. Życzymy przyjemnego długiego weekendu.
11-08-2022

Opinie o nas

Naprawdę super atmosfera, super ludzie i styczność na zajęciach z lektorami z całego świata. To już mój 4 semestr i już myślę o kursie języka hiszpańskiego w Hello.
Andrzej Kwaśnik
14-09-2021
Super szkoła! Profesjonalni lektorzy, robiący fajną atmosferę na zajęciach. Najlepszy kurs, na jaki kiedykolwiek chodziłam
Agnieszka Szurek
11-06-2019
Profesjonalnie i z pasją. Wspaniali lektorzy i miła atmosfera Polecam wszystkim!
Ola Boroń
23.01.2019
Best school in Wroclaw by a mile! 🙂 If you want to learn English quickly - this is the best place for you
Gavin Davies
30/05/2020

Sekretariat czynny jest:

Poniedziałek – czwartek 10:00 – 20:00
Piątek 14:00 – 19:00

Odwiedź nas

Szkoła Językowa HELLO

ul. Benedyktyńska 15, 50-350 Wrocław

Nasze konto bankowe

PKO BP S.A. I O/Wrocław 
06 1020 5226 0000 6702 0020 7498