Metoda Callana: a po co to komu?

Hello! 馃檪

Skoro czytasz ten tekst, prawdopodobnie ju偶 wiesz, w jaki spos贸b uczymy w naszej szkole. My艣lisz, czy warto spr贸bowa膰? Masz pierwsze zaj臋cia za sob膮? A mo偶e po prostu zastanawiasz si臋, czego si臋 spodziewa膰 i czy w og贸le warto?

Co jest takiego niezwyk艂ego w metodzie Callana? Ot贸偶, to nie jest typowy kurs, w kt贸rym wlewa si臋 do Twojej g艂owy mn贸stwo teorii i zalewa zalewami gramatyki (?). Nie, nie, nie! To co艣 zupe艂nie innego. Callan to 艣wiat, w kt贸rym s艂uchasz, m贸wisz i 膰wiczysz j臋zyk tak, jakby艣 by艂 w 艣rodku wiruj膮cej karuzeli angielskich s艂贸w. I co najwa偶niejsze, jeste艣 zach臋cany do komunikacji ju偶 od pierwszych zaj臋膰. No, powiedz sam, czy to nie brzmi jak zaproszenie na najwspanialsz膮 przygod臋?

Wszystko zaczyna si臋 od intensywnego s艂uchania i m贸wienia. Bez wyrzut贸w sumienia, bez obaw o poprawno艣膰 gramatyczn膮. Chodzi o to, 偶eby艣 zacz膮艂 porozumiewa膰 si臋 w j臋zyku angielskim, nawet je艣li nie jeste艣 jeszcze perfekcyjny. A co je艣li pomylisz czasowniki lub 藕le wym贸wisz s艂owo 'handkerchief’? Nie martw si臋 — nauczyciel w naszej szkole jest jak zjadacz b艂臋d贸w! Po prostu poprawi Ci臋 i ruszycie dalej, jakby nic si臋 nie sta艂o.

Teraz pewnie my艣lisz: „Dobra, ale dlaczego mia艂bym si臋 tym zainteresowa膰?”. No c贸偶, mam dla Ciebie kilka powod贸w, kt贸re mog膮 Ci臋 przekona膰. Po pierwsze, metoda Callana uczy komunikacji w praktyce. To nie jest tylko sucha teoria, ale praktyczne wykorzystanie j臋zyka w realnych sytuacjach. Dzi臋ki temu szybko nabierzesz pewno艣ci siebie w m贸wieniu i nie b臋dziesz si臋 ba膰 pope艂nia膰 b艂臋d贸w. W ko艅cu wszyscy wiemy, 偶e najlepiej uczymy si臋 na w艂asnych pomy艂kach, prawda?

Po drugie, fakt, kursy metod膮 Callana s膮 mega intensywne (I M臉CZ膭CE!), ale te偶 mega skuteczne. Nie ma czasu na nud臋 i marazm. Codziennie jeste艣 rzucany na g艂臋bok膮 wod臋, ale to w艂a艣nie tam najszybciej nauczysz si臋 p艂ywa膰. Dzi臋ki intensywnemu treningowi j臋zykowemu, w kr贸tkim czasie zauwa偶ysz ogromne post臋py i zaczniesz czu膰, 偶e angielski jest Twoim sprzymierze艅cem, a nie wrogiem.

Na kursach j臋zykowych w naszej szkole nie ma mowy o nudnych, monotonnych lekcjach. Szko艂a Hello to miejsce, w kt贸rym bawicie si臋 jak dzieci w piaskownicy. Nieko艅cz膮ce si臋 dialogi sprawiaj膮, 偶e nauka staje si臋 przyjemno艣ci膮. Czy to nie pow贸d, 偶eby zanurzy膰 si臋 w tym angielskim szale艅stwie?

Drodzy, je艣li chcecie opanowa膰 angielski w ekspresowym tempie, zyska膰 pewno艣膰 siebie i pozna膰 nowych ludzi z ca艂ego 艣wiata, to metoda Callana jest dla Was. Przekonajcie si臋 sami, 偶e nauka angielskiego mo偶e by膰 prawdziw膮 przygod膮. Do艂膮czcie do naszego grona i zobaczcie, jak 艂atwo mo偶na opanowa膰 ten niezwyk艂y j臋zyk. Pami臋tajcie, 偶ycie jest zbyt kr贸tkie, 偶eby marnowa膰 je na nudne lekcje. Odkryjcie Callana i poznajcie angielski w zupe艂nie inny spos贸b!

Zainteresowani? Zerknijcie tutaj: https://szkolahello.pl/kursy-wszystkie/

Do zobaczenia na zaj臋ciach! 馃檪